2019/07/22

پروژه سیرز-3

Posted in :: نویسندگان و کتابها ::, پروژه سیرز, اسکات لمریل در 10:43 ب.ظ. توسط ::: ابدیت در اوست :::

.
جان-ترال به یک پرسنل متخصص که بانویی جوان و بسیار جذاب بود گفت :" وقت آن رسیده که نمایش پروژه ی سیرز را آغاز کنیم."

یک هرم عظیم الجثه ی طلایی روی صفحه ظاهر شد. پیرامونش با هاله ای از نور ضدجاذبه به رنگ آبی ملایم می درخشید و در فضا شناور بود.

جان-ترال توضیح داد :" این هرم مجرای نوعی انرژی بسیار ویژه از بُعدی بسیار فراتر از کیهان فیزیکی، از جهانی متعالی است که ماهیت دوگانه ی کیهان فیزیکی را ندارد. هیچ نیروی مثبت یا منفی، سلاح یا موجودی قادر نیست به هیچ طریقی موجب تغییر یا تأثیری در آنها شود. آنها اکنون نوردهی به درون کیهان در همه ی جهات را آغاز کرده اند. اکنون نمایی از این شبکه ی هرمی را روی صفحه می گذارم تا بهتر متوجه عملکرد آنها شوی."

او شروع به بزرگ کردن تصویر کیهان کرد. یک چهارم کهکشان راه شیری در مرکز تصویر قرار گرفت با نقاط طلایی بیشماری که بین تعداد زیادی از ستارگان قرار داشتند. تصویر باز هم نزدیکتر شد تا آنکه تمام کهکشان پوشیده از میلیون ها ساختمان هرمی شکل نمایان شد، آن اهرام مانند نورهای طلایی کوچکی می درخشیدند.

سان دیما توضیح داد :" آنچه مشاهده می کنی، در سراسر کیهان فیزیکی درون بیلیون ها کهکشان بیشمار در حال وقوع است. این اهرام متشکل از ماده ای هستند که در هیچ جای کیهان فیزیکی وجود ندارد و ما آنها را نساخته ایم. این هرم ها نوعی از انرژی حاضر مطلق را انتقال می دهند که قادر است حیات را تنها به نحوی سازنده ارتقا دهد. این انرژی، چیزی کاملاً جدید در خلقت می باشد. هدف از وجود آن یک چیز است، آن هم برکنار کردن شرّ به عنوان یک آزمایش.

تک تک موجودات زنده، تمامی حیوانات و همه چیز در همه جا قرار است برای همیشه دگرگون شود، که با سیاره ی زمین که بیش از همه در خطر است آغاز شده است. این انرژی در حال خنثی کردن آنچه که بیلیون ها سال پیش ایجاد شده می باشد. به عبارت دیگر، شرّ به عنوان یک آزمایش برای همیشه در حال برکنار شدن از خلقت است چرا که چیز بسیار حیرت انگیزی دارد جای آن را می گیرد.

وقتی تو را به زمین بازگرداندیم، می توانی در بین مسیر ببینی که در کمربند ستاره ای بین مریخ و مشتری، یکی از این هرم های عظیم طلایی در فضا شناور است. امواج ضربان دار نوین، از چهار سو و بالا و پایین این اهرام ساطع می شود. آنها همچون امواج انرژی طلایی- سفید به شکلی متمرکز و حلقوی به نظر می رسند که پیوسته در تپش هستند. انرژی این پرتوی جدید از چشمه های ویژه ای که درون اهرام طلایی وجود دارند به بیرون ساطع می شود.

تعداد هر چه بیشتری از این هرم ها پیوسته و خودبخود در حال به وجود آمدن هستند. آنها سرانجام با امواج مشابهی که از اهرام مشابه از هر جهت ارسال می شوند، متصل یا بافته می شوند. زمانی که آنها در هم نفوذ کنند یک شبکه ی انرژی به وجود می آید. هر کس یا هر چیزی که از درون این میدان انرژی نامرئی بگذرد، بلافاصله شروع به تجربه ی یک شکوفایی تعالی بخش در آگاهی خود می کند، حتی تریلوتو.

سپس بی درنگ یک گوی درخشان مرئی خارج از خود آگاه آنها شکل می گیرد که حاوی تمامی کاشته ها، گمراهی ها و ردهای عصبی با ماهیت منفی است که موجب می شدند اعمال آنها از ذهن ناخودآگاهشان صادر شود. هرگاه این کار به انجام برسد، نیروی مرتعش و زنده ی حاضر مطلق که بی واسطه از خالق متعال ساطع می شود، به فرد تجربه کننده این پدیده، این امکان را می دهد که برای همیشه ناخودآگاه بی مصرف را از دست بدهد.

زمانی که آتما یا روح از این کارما یا جنون ناخودآگاه رها شود، به یک وضعیت هوشیاری ذاتاً خیرخواه برمی گردد و از این امر آگاه می شود که او همیشه ذره ای از خالق متعال یا سرچشمه و حامی تمامی خلقت یا آنچه مردم زمین خداوند متعال می نامند، بوده است."

فرمانده جان- ترال اضافه کرد :" اکنون دو هرم طلایی بسیار عظیم در کف دو اقیانوس عمیق سیاره ی زمین و سومی در اعماق کوه ویژه ای در هیمالیا قرار گرفته است.

آنها امواج انرژی تعالی بخش و دگرگون کننده را به درون هسته ی سیاره و همینطور به پوسته ی زمین ارسال می کنند. هر وقت امواج هرم واقع در کمربند ستاره ای بین مریخ و ژوپیتر، و امواج اهرام کف اقیانوس زمین و کوه هیمالیا با هم درآمیزند، فرصت بسیار خوبی بدست می آوریم تا برای همیشه سرنوشت ویرانگر مردم زمین را تغییر دهیم. بالاخره زمین یک سیاره ی انسانی عادی خواهد شد.

همه ی این هرم ها در حال حاضر پنهان هستند چون در یک بُعد بالاتر فیزیکی که به موازات سیاره ی زمین هستی دارد فعالیت می کنند. سپرهای انرژی موقتی نه تنها مانع هرگونه شناسایی احتمالی توسط نیروهای نظامی یا سرّی زمین می شود، بلکه از تکنولوژی تریلوتو که در شرایط عادی قادر به تشخیص آنها می بود نیز ممانعت می کند. با این حال اگر هم سرانجام تریلوتو آنها را بیابند متوجه خواهند شد که قادر به آسیب زدن یا تأثیر گذاشتن روی آنها نیستند."

سفینه به سرعت داخل تونل بین ابعادی طویل بنفش و در حال چرخش شد. مدتی بعد در کنار یک هرم عظیم که در هوا معلق بود توقف کرد. هرمی طلایی که با لایه ی آبی ظریفی می درخشید.

تصویر صفحه تغییر کرد و یک هرم را از نزدیک نشان می داد. آن هرم موج بعد از موج حلقه های متمرکز نور سفید- طلایی را با سرعتی باورنکردنی از بالا، پایین و هر چهار طرف ساطع می کرد. آن امواج به سرعت در فواصل بسیار دور فضای بیرون محو می شدند.

"امواج ساطع شده از این هرم، پس از گذر از میدان ستاره ای به آتمسفر سیاره ی دیگری شبیه زمین در جهانی موازی وارد می شوند که مانند زمین، سومین سیاره ای است که به دور خورشید می گردد. چندین سیاره ی مشابه زمین اکنون قابلیت پذیرش بخش اعظم جمعیت انسانی روی زمین را دارند."

جان- ترال ادامه داد :" این شبکه ی وسیع کیهانی قرار است پیرامون زمین فعال شود، تریلوتو انتظار آن را نداشته یا آمدنش را نخواهند دید. هیچ موجود یا تکنولوژی جهان های تحتانی زمان و مکان قادر نیست این پروسه را متوقف کند. می شود گفت که خود خالق متعال به طریق نوینی جهت اداره ی تمامی آفرینش به گونه ای بسیار بسیار پیشرفته تر و نیکخواه تر واقف گشته است تا به تمامی موجودات زنده بیاموزد که آگاهانه همکار خالق شوند. به عبارت دیگر، حاکمیت شرّ به عنوان یک آموزگار مشوق برای همیشه در حال پایان یافتن است چرا که به تازگی در خلقت، طریقی بسیار بسیار پیشرفته تر برای آموزش موجودات جهت دستیابی به سطوح بالاتر آگاهی پدیدار گشته است. اکنون اجرای این امر درون نیروی حاضر مطلق، عالم مطلق و قادر مطلق که منشأ و حامی تمام حیات و خلقت در همه جاست، آغاز شده است، ابتدا از این کهکشان که مردم زمین راه شیری می نامند."

سان دیما گفت :" این تغییر در آفرینش، فراتر از هر نژاد، نیرو یا علمی است که در هر کجا توسط هر گروهی در تمامی کیهان چند بُعدی تحتانی شناخته شده باشد. برخی مردم زمین این ابعاد را به عنوان نواحی خالص تر از طبقه فیزیکی تا اثیری، علی، ذهنی و اتری می دانند. اما این نیروی آفریننده ی جدید از قلمروی با خلوص بسیار بالاتر خالق متعال به مناطق پایین می آید."
.

   ادامه دارد…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: